Barakazi: “Çapakçur Köprüsü hayırlı olsun”

15 Aralık 2014 Pazartesi günü ihalesi gerçekleştirilen ‘Çapakçur Köprüsü Yapım İhalesi’ne ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı Yücel Barakazi, köprüde emeği geçenlere teşekkür ederek, “Çapakçur Köprüsü, Bingöl’ümüze hayırlı olsun” dedi.

 

Bingöl’de halkın en büyük taleplerinden biri olan Çapakçur Köprüsü’ne dair uzun süredir yürütülen çalışmalarda ihale aşaması da geride bırakıldı.

 

‘Çapakçur Köprüsü Yapım İhalesi’ne ilişkin ihalenin yapılmış olmasının sevindirici olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Yücel Barakazi, “Çapakçur Köprüsü Bingöllüler için bir özlemdi. Ayrıca, geçmiş dönemlerde her belediye başkan adayının proje olarak yazdığı Çapakçur Köprüsü ihalesinin bizim dönemimizde yapılmış olması ayrıca bir mutluluk vesilesidir. Çapakçur Köprüsü’nün bu aşamaya gelmesinde başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’na, önceki Ulaştırma Bakanımız Sayın Binali Yıldırım’a ve şimdiki Bakanımız Sayın Lütfi Elvan’a, Kalkınma Bakanımız Sayın Dr. Cevdet Yılmaz’a, AK Parti Bingöl Milletvekili Sayın Prof. Dr. Eşref Taş’a, Karayolları Genel Müdürlüğü’ne, Elazığ Bölge Müdürlüğü’ne ve diğer yetkililere çok teşekkür ediyorum. Bingöl’ümüze hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Çapakçur Köprüsü yapım işi sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 15 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak ve çalışmalar yer tesliminden itibaren 750 takvim gününde tamamlanacak.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal