Yem-Süt ile Betonsan'ın Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger başkanlığında, Bingöl Yem Süt Ve Besicilik A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısı ve Bingöl B

Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger başkanlığında, Bingöl Yem Süt Ve Besicilik A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısı ve Bingöl Beton-San A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısı düzenlendi.

 

Bingöl Yem Süt ve Besicilik A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısı’na Vali Yavuz Selim Köşger, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Vali Yardımcısı Cevat Gün, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Işık ve ilgililer katıldı.

 

2015 yılına ait bilanço ve gelir değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, 2015 yılı karının dağıtılıp, dağıtılmaması müzakere edildi. 75.054,68 TL net kardan 15.010,94 TL verginin ödenerek, karın dağıtılması kararlaştırıldı.

 

Dilek ve temennilerin ardından tamamlanan toplantının ardından Vali Köşger, Bingöl Beton-San A.Ş Yönetim Kurulu Toplantısına başkanlık yaptı.

 

Toplantıya Vali Köşger’in yanı sıra Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Vali Yardımcısı Numan Tahir Şimşek, Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Çalbay, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Işık ve diğer ilgililer katıldı.

 

2015 yılına ait bilanço ve gelir tablosunun değerlendirildiği toplantı, yönetim kurulu üyeleri ve denetçiler tarafından onaylandı. Dilek ve temennilerin ardından toplantı sona erdi.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal