Tiyatro gösterisi büyük beğeni topladı

Bingöl Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği tiyatro gösterisi büyük beğeni topladı.

 

Bingöl Belediyesi Şehr-i Bingöl Tiyatro ekibi tarafından sahnelenen ‘Komediyatro’ isimli tiyatro oyunu Bingöl Belediyesi Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Tiyatro gösterisine; Belediye Başkan Vekili Feyza Başak Koç, Belediye Başkanı Yücel Barakazi’nin eşi Pervin Barakazi, Belediye Meclis Üyesi Gülcan Aydın, Bingöl Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mithat Kaya, Özel Kalem Müdürü Mahmut Arığtekin, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Ali Yıldırım ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Bingöl Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Şehr-i Bingöl Tiyatro ekibi ‘Komediyatro’ isimli tiyatro oyunu Bingöl Belediyesi Kültür Merkezi’nde sahnelendi. Sahnelenen oyun izleyicilerden tam not aldı.

 

Şehr-i Bingöl Tiyatro Ekibi’nin yönetmeni Yunus Çiftçi,  “Oyunumuzla sahte insan ilişkilerine gönderme yaptık. İnsanın özünde sevgi vardır. Bize ait kültürel değerlerimizle her zaman ayakta kalırız. Desteklerinden dolayı Bingöl Belediye Başkanımız Sayın Yücel Barakazi’ye, Belediye Başkan Yardımcısı Ragıp Atala’ya, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mithat Kaya’ya çok teşekkür ediyoruz”  diye konuştu.

 

Bingöl Belediyesi tarafından kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında sahnelenen tiyatro gösterisi 4 oyun halinde yaklaşık 2 saat sürdü.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal