TBB, Bingöl Belediyesi’ne cenaze aracı hibe etti

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Bingöl Belediyesi’ne Ford Transit 350 ED marka tam donanımlı cenaze yıkama ve taşıma a

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Bingöl Belediyesi’ne Ford Transit 350 ED marka tam donanımlı cenaze yıkama ve taşıma aracı hibe edildi.

 

Türkiye Belediyeler Birliği’nden cenaze durumlarında kullanılmak üzere 2015 model Ford Transit 350 ED marka tam donanımlı cenaze aracını Bingöl Belediyesi’ne hibe etti.

 

Hibe edilen araçlarla birlikte araç parkının ihtiyaçlar çerçevesinde genişletildiğini ifade eden Başkan Barakazi, “Hemşerilerimize daha iyi şartlarda hizmet sunmak amacı ile belediyemizin araç ve ekipman parkını her geçen gün biraz daha büyütmeye çalışıyoruz. TBB tarafından 2015 model Ford Transit 350 ED marka tam donanımlı cenaze yıkama ve taşıma aracı belediyemiz Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün araç filosuna kattık. Bu aracın ilimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Bu anlamda desteğini bizden esirgemeyen TBB Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a, TBB Genel Sekreteri Sayın Hayrettin Güngör’e ve TBB encümen üyelerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal