Spor’a 1,5 milyonluk yatırım

Bingöl’de 10 mahalleye sentetik çim saha, basketbol sahası, voleybol sahası ve çim futbol sahasına soyunma odası yapmak üzere Bingöl Belediyesi ile Spor Toto Teşkilatı arasında protokol imzalandı.

 

Gençlerin ve çocukların kötü ortamlarından uzak tutmak için sportif faaliyetlere önem veren Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’ndan 1,5 milyon TL + KDV hibe desteği aldı.

 

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Bingöl’de 10 mahalleye çok amaçlı spor sahası yapmak üzere Spor Toto Teşkilatı ile protokol imzaladı.

 

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, “Sosyal ve sportif aktivitelerimize hız kazandırıyoruz. Bingöl’de yapılması planlanan 10 adet sentetik halı saha için Spor Toto Teşkilatı ile protokol imzaladık. Gençlerimizi spora teşvik amacıyla 10 mahallemize sentetik halı saha yapımı için yakında çalışmamızı başlatacağız. Belediye olarak Spor Toto Teşkilatı Başkanı Sayın Mehmet Kasapoğlu’na destek ve ilgileri nedeniyle teşekkür ederiz. Ayrıca her platformda desteklerini esirgemeyen değerli Başbakan Yardımcımız Sayın Dr. Cevdet Yılmaz'a çok teşekkür ediyorum. Bu yatırımlarımız ilimize ve tüm sporcularımıza hayırlı olsun’’ diye konuştu.

 

Spor Toto Başkanlığı, Bingöl’de 10 mahalleye çok amaçlı spor sahası yapılması için Bingöl Belediyesi’ne 1,5 milyon TL + KDV hibe desteği sağladı.

 

Spor Toto Başkanlığı, çalışmaların başlatılması için ilk etapta 170 Bin TL belediyenin hesabına aktardı.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal