Simani’de çöpler temizlendi

Simani Mahallesi TOKİ Konutları ile Şenik Barakaları arasında kalan dere yamaçlarına uzun zamandır atılan çöpler Bingöl Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından temizlendi.

 

Simani Mahallesi TOKİ Konutları ile Şenik Barakaları arasında kalan dere yamaçlarına yıllardır gelişi güzel bırakılan çöpler Bingöl Belediyesi ekipleri tarafından temizlendi. Ekipler tarafından toplanan çöpler kamyonlara yüklenerek çöp döküm alanına bırakıldı.

 

Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, “Simani Mahallesi TOKİ Konutları ile Şenik Barakaları arasında kalan dere yamaçlarına yıllardır gelişi güzel bırakılan çöpler hem sağlığı tehdit ediyordu, hem de çevre kirliliği oluşturuyordu. Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlattığımız çalışmalarla çöpleri temizledik. Vatandaşlarımız temizlik konusunda daha duyarlı olmalarını istiyoruz. Çevreye gelişi güzel çöp bırakmamaları konusunda halkımızın gerekli hassasiyeti göstermeleri şehrimizin temizliği açısından oldukça önemlidir. Bingöl hepimizin. Temiz Bir Çevre, Temiz Bir Bingöl sloganıyla çalışmalarımız devam edecektir” diye konuştu.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal