Rektör Çapak’tan, Barakazi’ye nezaket ziyareti

Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Yakın Doğu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı iken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bingöl Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. İbrahim Çapak,

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Ziyaretinde belediye ile üniversitenin ortak çalışma yapacağına vurgu yapan Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, “Belediye Başkanımıza nezaket ziyaretinde bulunduk. İnşallah Bingöl Belediyesi ve Bingöl Üniversitesi arsında sıkı ilişkilerin kurulmasına, başkanımızın tecrübelerinden de istifade ederek gerçekleştirmek istiyoruz. Özellikle kültürel faaliyetlerde birlikte çok güzel işler başarabileceğimizi düşünüyoruz. Bunun ilk aşaması olarak Başkanımızın ev sahipliğinde Mayıs Ayında Bingöllü akademisyenleri bir araya getirmesini arzuluyoruz. Bizde elimizden geldiğince kendilerine destek vermeye çalışacağız. Yapacağımız ortak çalışmalar Bingöl’e ve ülkemize hayırlı olur diye ümit ediyoruz” dedi.

 

Nazik ziyaretinden dolayı Rektör Çapak’a teşekkür eden Başkan Barakazi, “Bugün mutlu bir gün. Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak, çocukluk arkadaşım. Birbirimizi çok iyi biliyoruz. Birbirimizi iyi bildiğimizden dolayı da birlikte çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyoruz. Bingöl’e dışarda da olsa katı sunmuş, değerli bir insan. Birlikte güzel işler yapma konusunda iddialıyız. Bu konuda Bingöl Üniversitesi Rektörümüz Sayın Prof. Dr. İbrahim Çapak’ın hiçbir desteği esirgemeyeceğine olan inancımda tamdır. Nazik ziyareti için çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal