PERSONELLERİMİZE KURUM KÜLTÜRÜ VE AİDİYET EĞİTİMİ VERİLDİ.

BARAKAZİ; “Vatandaşımıza daha iyi bir hizmet verilmesi, güçlü ve anlaşılır bir iletişime hepimizin özellikle de personelimizin ihtiyacı var. Bu konuda uzman hocalarımızla çalışıyoruz. Bu seminerden personelimizin olumlu yönde yararlanacağına inanıyorum" dedi.

Bingöl Belediyesinin Fırat Kalkınma Ajansı tarafından teknik destek programı kapsamında kabul edilen “Bingöl Belediyesi Çalışanlarına Yönelik Kurum Kültürü Ve Çalışanlarda Aidiyet Duygusunun Geliştirilmesi Projesi” kapsamında belediye çalışanlarına eğitim çalışmaları düzenlendi.

Eğitimler kapsamında; Kurum Kültürü, Kurum Kültürünün Önemi, Kurum Kültürünün Özellikleri, Kurum Kültürünün Fonksiyonları, Kurum Kültürünü Oluşturan Kurallar ve Değerler, Firmada Kurum Kültürünün Oluşturulması, Kurum Kültürünün Ölçülmesi, Kurum Kültürü Yönetimi ve Korunması, Kurumsal Değerlerin Oluşturulması, Kurumsal Hedefler Belirlenmesi ve Kurumsal SWOT Analizi Eğitim Süresi konularında 24 saatlik eğitim verildi.

Bingöl Belediyesi Veysel Belgin Gençlik Merkezinde Dr. Ayşe Kocabacak tarafından verilen eğitime belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Eğitim çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerini paylaşan Bingöl belediye Başkanı Yücel Barakazi, bir kuruluşun tüm çalışanları tarafından paylaşılan amacın, iş hayatına bakış açısı, değerler, ilkeler gibi inanç, anlayış ve kurallar bütünü kurum kültürünü oluşturduğunu belirtti.

“Kurum kültürü bir kurumda nasıl giyinilmesi ve davranılması gerektiğini, iş arkadaşlarına, çalışanlara, yöneticilere ve vatandaşlara gösterilmesi gereken davranış biçimlerini belirler. Vatandaşa odaklı hizmete mükellefiz” diyen Başkan Barakazi; “Vatandaşımıza daha iyi bir hizmet verilmesi, güçlü ve anlaşılır bir iletişime hepimizin özellikle de personelimizin ihtiyacı var. Bu konuda uzman hocalarımızla çalışıyoruz. Bu seminerden personelimizin olumlu yönde yararlanacağına inanıyorum" dedi. 

Barakazi, toplamda 758 çalışanın bu eğitimlere katıldığını da sözlerine ekledi.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal