Logo Yarışması 14 Mart’ta Sona Eriyor

Bingöl Belediyesi mevcut logonun yerine yeni logo için düzenlemiş olduğu logo tasarım yarışmasının süresi 14 Mart 2016 Pazart

Bingöl Belediyesi mevcut logonun yerine yeni logo için düzenlemiş olduğu logo tasarım yarışmasının süresi 14 Mart 2016 Pazartesi günü sona eriyor.

 

Konu ile ilgili olarak Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, kurum kimliğinde kullanılacak, özgün amblem ve ödüllü logo yarışma süresinin 14 Mart’ta sona ereceğini, ödül miktarının ise 10 bin TL olduğu hatırlatıldı.

 

Seçilecek logonun belediyenin kurumsal kimliğinde kullanılacağına vurgu yapılan açıklamada, “Bingöl Beledisi’nin kurumsal kimliğinde kullanılmak üzere yeni logo tasarım yarışmamız 14 Mart 2016 Pazartesi günü mesai bitiminde sona erecektir. Yarışmanın sonuçları 22 Mart 2016 Salı günü kamuoyuna belediyenin resmi web sitesi olan www.bingol.bel.tr adresinden duyurulacak. Yarışmanın şartnamesine belediyemizin resmi web sayfasından ulaşılabilir. Yarışma, herkese açıktır. Yarışmada 1. olan esere 10 bin TL, 2. olan esere 5 bin TL, 3. olan esere de 2 bin 500 TL ödül verilecektir. Daha önce başka yarışmalarda ödül almış veya yayınlanmış çalışmalar yarışmaya kabul edilmeyecektir. Yarışmaya gönderilecek tasarımların özgün olması gerekmektedir. Yarışmaya çalışmalarını gönderenler, tasarımların kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş sayılır. Yarışmaya katılmak için Bingöl Belediyesi tarafından hazırlanmış başvuru formu, eksiksiz ve doğru olarak doldurularak, amblem/logo çalışmasıyla birlikte teslim edilmelidir. Yarışmaya her yarışmacı en fazla 3 tasarımla katılabilir. Posta yolu ile gönderilen tasarımlar en son 14 Mart 2016 tarihine kadar kuruma ulaşması gerekiyor” ifadelerine yer verildi.

 

Açıklamada, yarışma başvuru yerinin, Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olduğu kaydedildi.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal