Köşger ve Barakazi’den Sevgi Evleri ziyareti

Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger’in eşi Fatma Köşger ve Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’nin eşi Pervin Barakazi, Sevgi Evleri’ndeki çocukları ziyaret etti.

 

Sevgi evlerinde kalan çocuklarla yakından ilgilenen Köşger ve Barakazi, çocukların sıcak ilgisi ile karşılaştı.

 

Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar, günlük yaşamlarını nasıl sürdürdüklerini Köşger ve Barakazi’ye anlattılar.

Çocuklarla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Fatma Köşger,  “Bu çocuklar bizim yavrularımızdır. Onlarla birlikte olmak, onların mutlu olduğunu görmek bizleri de çok mutlu ediyor. Ziyaretimiz bundan sonra da devam edecektir” dedi.

 

Çocuklara aile ortamı sunmanın görevleri olduğunu belirten Pervin Barakazi ise, Çocuğun sağlıklı gelişiminde iyi bir aile ortamının önemine dikkat çekerek, “Bu çocuklar bizim çocuklarımız. Onlarla birlikte olmak, onların mutlu olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor. Ailesinden ayrı kalan çocuklara hep birlikte sahip çıkacağız. Ailesinden ayrılma durumunda kalmış, mağdur olmuş çocuklarımıza aile ortamı sunmak bizim görevimizdir. Ziyaretlerimiz bundan sonrada devam edecek” diye konuştu.

 

Çocukların mutlu bir yaşam sürmelerini isteyen Köşger ve Barakazi, çocuklara göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal