Köşger ve Barakazi kız çocuklarıyla iftarda buluştu

 Fatma Köşger ve Pervin Barakazi, okul durumlarını, sorun ve sıkıntıları ile geleceğe dair hayallerini konuştukları kız çocuklarına bazı tavsiyelerde de bulundular.

 

Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger’in eşi Fatma Köşger ile Belediye Başkanı Yücel Barakazi’nin eşi Pervin Barakazi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Sevgi Evleri’ndeki kız çocuklarıyla iftarda buluştu.

 

15 kız çocuğunun katılımıyla Eyfel Kafe Restaurant’ta gerçekleştirilen iftar programında konuklarıyla yakından ilgilenen Fatma Köşger ve Pervin Barakazi, kız çocuklarının okul durumlarını, sorun ve sıkıntıları ile geleceğe dair hayallerini konuştular, bazı tavsiyelerini de paylaştılar.

 

Sevgi Evleri’ndeki kız çocuklarıyla bir arada olmanın mutluluk verici bir hadise olduğunu ifade eden Köşger; “Çocuklarımız ile zaten sık sık bir araya geliyoruz. Artık bir aile olduk. Bu mübarek günde de kendileri ile birlikte iftar açtık ve onların dualarına ortak olduk” dedi.

 

Programda kısa bir konuşma yapan Pervin Barakazi ise, “Yalnız değilsiniz, bizler her daim bir anne olarak sizlerleyiz. Herhangi bir sıkıntınızda bize ulaşabilirsiniz. İnşallah bu birlikteliklerimiz daha sıkı olacak. Çok güzel hayalleriniz ve gelecek planlarınız var. İnşallah hepiniz bir gün hayallerinizi gerçekleştirirsiniz. Biz düşündüklerinizin gerçekleşmesi için yanınızdayız. Siz yeter ki, isteyin ve bunun için çalışın” diye konuştu.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal