KİSİAD’tan Başkan Barakazi’ye ziyaret

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak amacıyla Bingöl’e gelen Kiğı Sanayici ve İşadamları Derneği (KİSİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

 

İstanbul’da faaliyet gösteren Kiğı Sanayici ve İşadamları Derneği (KİSİAD) Başkanı İbrahim Zirekoğlu beraberinde, Başkan Yardımcısı Suat Yazıcı, Genel Sekreter Turan Durmuşoğlu ve 21 dernek üyesiyle Bingöl’e gelerek Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye nezaket ziyaretinde bulundular.

 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Barakazi, “Kiğı, Bingöl’ün medeniyet beşiğidir. İstanbul’dan buraya yatırım için geldiniz. Bu bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Sırf ziyaret etmek için bile gelmiş olmanız çok önemli ve değerlidir" dedi.

 

Barakazi, “Kiğılılar Bingöl’ü bu denli hatırlamaları ve geri gelip ilimizin ekonomisine değer katmalarını çok ama çok değerli buluyorum. Belediye olarak yapacağınız yatırımlarda üstümüze düşen ne varsa yanınızdayız. Kiğılılar dışarıya göç etmekle sosyal ve siyasal kültürleriyle bulundukları her yerde ilimizi en iyi şekilde temsil ettiğini defalarca karşılaşmışızdır. İlimizin imajına çok büyük katkıda bulunan Kiğılıların ekonomik iş birliği ile ilimize daha büyük katkılar vereceğinden eminim” diye konuştu.

 

Ziyaret sonrası KİSİAD yönetimi Başkan Barakazi’ye plaket takdimi ve hattat oymalı bir eser hediye etti.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal