Gazeteciler Cemiyeti’nden Başkan Barakazi’ye ziyaret

Bingöl Gazeteciler Cemiyeti, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’yi ziyaret etti.

 

Görevi devraldığı günden bugüne her gün çok sayıda kişinin ziyaret ettiği Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’yi,  Bingöl Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ömer Şanlı, Yönetim Kurulu üyeleri Yunus Boztimur, Ramazan Berdibek, Mehmet Ali Yıldırım, Garip Akengin, Nihat Kanat ve Mahmud Arda hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette konuşan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ömer Şanlı, Başkan Barakazi’ye hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Bingöl’ün menfaati konusunda yapılacak olan her türlü çalışmada basın mensupları olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Yeni görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.

 

Gazetecilerle bir süre sohbet eden Başkan Barakazi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bingöl Gazeteciler Cemiyeti’nin yapmış olduğu nazik ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde bizlerle beraber koşturdunuz. Yapmış olduğumuz programları vatandaşlara aktardınız. Özverili çalışmalarınızdan ve yapmış olduğunuz emekten dolayı teşekkür ediyorum. Rozetimizi çıkardık ve Bingöl’de bizlere oy veren, vermeyen herkesin başkanı olarak çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz. Seçimden önce verdiğimiz sözlerimizin arkasındayız. Bunu bir kez daha yineliyoruz. Bingöl’de değişimi hep birlikte yaşayacağız” diye konuştu.

 

Sohbet ortamında geçen ziyaret yaklaşık yarım saat sürdü. 

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal