Bingöl Belediyesi’nden Ödüllü Logo Yarışması

Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü, kurum kimliğinde kullanılacak, özgün amblem ve ödüllü logo yarışması düzenleyeceğini bildirdi.

Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü, kurum kimliğinde kullanılacak, özgün amblem ve ödüllü logo yarışması düzenleyeceğini bildirdi.

 

Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, kurum kimliğinde kullanılacak, özgün amblem ve logo yarışması düzenleneceği belirtildi.

 

‘Beşeri yapısı, doğal güzellikleri ve tarihsel nitelikleriyle kendini sürekli geliştiren Bingöl'ün bu özelliklerini yansıtacak ve Bingöl Belediyesi kurum kimliğinde kullanılacak, özgün amblem/logonun tasarım yarışması düzenlenecektir’ denilen açıklamada, bilgi ve teknik şartnamenin http://www.bingol.bel.tr adresinden öğrenilebileceği ifade edildi.

 

Yarışma başlangıç tarihi 24 Aralık 2015, son teslim tarihi 05 Şubat 2016 ve sonuçların ilan edilmesi tarihinin 15 Şubat 2016 olduğu belirtilen açıklamada, yarışmaya kimlerin katılabilineceğine dair şu bilgilere yer verildi: “Yarışma, herkese açıktır. Daha önce başka yarışmalarda ödül almış veya yayınlanmış çalışmalar yarışmaya kabul edilmeyecektir. Yarışmaya gönderilecek tasarımların özgün olması gerekmektedir. Yarışmaya çalışmalarını gönderenler, tasarımların kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş sayılır. Yarışmaya katılmak için Bingöl Belediyesi tarafından hazırlanmış başvuru formu, eksiksiz ve doğru olarak doldurularak, amblem/logo çalışmasıyla birlikte teslim edilmelidir. Yarışmaya her yarışmacı en fazla 3 tasarımla katılabilir”

 

Yarışmada birinci olana 5 bin TL ödül verileceği kaydedilen açıklamada, yarışmada ikinci ve üçüncü olan eser sahiplerine de çeşitli hediyeler verileceği kaydedildi.

 

Açıklamada, yarışma başvuru yerinin, Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü olduğu belirtildi.  

 

Yarışma ile ilgili ekleri aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal