Bingöl Belediyesi’nden Bin Aileye Ramazan Kumanyası

 Bingöl Belediyesi Ramazan ayında 1000 ihtiyaç sahibi aileye gıda paketi dağıtımı yaptı. Başkan Barakazi ve eşi Pervin Barakazi tarafından da dağıtılan yardım kolileri ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü.

 

Göreve geldiği andan itibaren sosyal belediyeciliğe verdiği önemi yaptığı icraatları ile gösteren Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, bu yıl Ramazan ayı’nda 1000 ihtiyaç sahibi aileye gıda paketi dağıtımının yapılması için talimat verdi. Yapılan çalışmalar sonrası hazırlanan kumanya paketleri başta Belediye Başkanı Yücel Barakazi, eşi Pervin Barakazi olmak üzere görevliler tarafından ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

 

Yapılan yardımlar hakkında bilgiler veren Başkan Barakazi, “İhtiyaç sahibi insanlarımıza destek vermeyi bir görev sayıyoruz. Onların yalnız olmadıklarını bizim yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz ve göstereceğiz. Çalışmalarımız kapsamında bu yıl Ramazan Ayı’nda bin aileye Ramazan Kumanyası dağıttık. Yardım için belediyemize bizzat başvuran, ihtiyaç sahi olan ve muhtarlarımız aracılığı ile 1000 aileye ulaştık. Dağıtımlarda ihtiyaç sahibi ailelerden alınan hayır duaları, yapılan hizmetin güzelliğini ortaya çıkarmış oluyor” dedi.

 

Dağıtılan yardımlarda bir kolide dört kişilik bir ailenin bir aylık temel ihtiyacını karşılayacak gıda maddesi bulunuyor.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal