BELEDİYEMİZİN GELENEKSEL HALE GETİRDİĞİ '‘ÇORBAYA KAL, BÜTE KALMA’' ETKİNLİĞİ

‘Çorbaya Kal, Büte Kalma’ Etkinliği Düzenlendi


Bingöl Belediyesi ve Bingöl Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından organize edilen ‘Çorbaya Kal, Büte Kalma’ etkinliğine; Belediye Başkanı Yücel Barakazi ile Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak da katılarak öğrencilere kendi elleri ile çorba ikram etti.

Bingöl Belediyesi’nin sponsorluğunda Bingöl Üniversitesi nizamiye girişinde sıcak çorba dağıtımı yapıldı.  Nizamiye girişine konulan dev çorba kazanlarından öğrencilere kepçe ile çorba dolduran Başkan Barakazi ile Rektör Prof. Dr. Çapak, öğrencilere sınavda başarı dilediler. Öğrenciler, ikram edilen sıcak çorbadan sonra sınıflarına geçti.

 

Geleneksel ‘Çorbaya Kal, Büte Kalma’ etkinliğinin bu yıl 4.’sünü düzenlediklerini dile getiren Öğrenci Konseyi Başkanı Melih Durmuş, final sınavları döneminin başlaması nedeniyle öğrencilere destek olmak ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenledikleri söyledi.

 

Bingöl Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Melih Durmuş, etkinliğe katılarak sponsor olan Belediye Başkanı Barakazi’ye ve Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak’a teşekkür etti. 

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal