Belediye’den öğrencilere teşekkür

Bingöl Belediyesi, ‘Bingöl’ü Renklendiriyoruz’ adlı proje kapsamında kent merkezinin muhtelif yerlerine yapılan renklendirme çalışmaları nedeniyle öğrencilere teşekkür edildi.

 

Bingöl’ü Renklendiriyoruz’ adlı proje kapsamında Ulu Cami arkasında bulunan merdivenler ile Yeraltı Çarşısı’nın yanında bulunan merdivenler, Bingöl Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü öğrencileri ve Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından piyano ve Bingöl yazısı ile renklendirdi.

 

Konu ile ilgili Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Bingöl Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü öğrencileri ve Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından kent merkezinde bulunan merdivenler çeşitli desenlerle renklendirilmiştir. Belediyemizin bilgisi dahilinde yapılan etkinlik çerçevesinde merdivenler Ulu Cami arkasında bulunan merdivenler ile Yeraltı Çarşısı’nın yanında bulunan merdivenler piyano ve Bingöl yazısı ile renklendirdi. Bu güzel proje ve çalışmalarından dolayı; Bingöl Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi öğrencilerinden Ayşe Bitmez, Narin Arslan, Fatma Düzer ve diğer öğrencilere çok teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

 

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal