Belediyeden Müftülüğe Bilgisayar Desteği

Bingöl Belediye Başkanlığı, Bingöl İl Müftülüğü’ne Kur’an Kurslarında kullanılmak üzere 40 adet bilgisayar yardımında bulundu.

 

Bingöl Belediyesi, İl Müftülüğü’nün talebi üzerine 40 adet bilgisayarı düzenlenen protokolle teslim etti. Belediye Başkanı Yücel Barakazi ile İl Müftüsü Mecit Can arasında imzalanan protokolle bilgisayarlar Kur’an Kurslarında kullanılmak üzere teslim edildi.

 

Kur’an Kurslarında eğitim amaçlı kullanılacak bu malzemelerin kullanıcılarına hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, “Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından belediyemize 90 adet bilgisayar yardımı yapıldı. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkanı Ali Recep Nazlı’ya desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İl Müftülüğümüzün talebi üzerine 40 adet bilgisayarı Kur’an Kurslarımızda kullanılmak üzere hediye olarak verdik.  Kur’an Kurslarımız da birer eğitim yuvası. Ne güzel ki insanlarımız buralarda dinimizi öğreniyorlar. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

 

İl Müftüsü Mecit Can, Başkan Barakazi’ye destek ve yardımları için teşekkür etti.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal