Belediye Yaşam Spor Kulübü’nden Kros’ta 2 Türkiye rekoru

Bingöl Belediyesi Yaşam Spor Kulübü Oyuncusu Faruk Çoban, Turkcell Türkiye Gençler Atletizm Şampiyonasında 3000 m

Bingöl Belediyesi Yaşam Spor Kulübü Oyuncusu Faruk Çoban, Turkcell Türkiye Gençler Atletizm Şampiyonasında 3000 metre mesafede Türkiye 3.’cüsü, 1500 metre mesafede ise Türkiye 4.’cüsü oldu.

 

Türkiye Atletizm Federasyonunun 2016 yılı faaliyet programında yer alan Turkcell Türkiye Gençler Atletizm Şampiyonası 20-21 Şubat 2016 tarihinde İstanbul’da gerçekleşti. Şampiyonada, Bingöl Belediyesi Yaşam Spor Kulübü Oyuncusu Faruk Çoban, 3000 metre mesafede Türkiye 3.’cüsü, 1500 metre mesafede Türkiye 4.’cüsü olarak dereceye girdi.

 

Yarışma sonrası; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan ve Atletizm Antrenörü Ahmet Demir ile Bingöl Belediyesi Yaşam Spor Kulübü Oyuncusu Faruk Çoban, Belediye Başkanı Yücel Barakazi’yi makamında ziyaret etti.

 

Bingöl Belediyesi Yaşam Spor Kulübü Oyuncusu Faruk Çoban,  desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan’a teşekkür etti.

 

Başarıdan dolayı Bingöl Belediyesi Yaşam Spor Kulübü’nü tebrik eden Başkan Barakazi, “Türkiye’de başarı sağlayan Bingöl Belediyesi Yaşam Spor Kulübü Oyuncusu kardeşimiz Faruk Çoban’ı ve onları çalıştıran bütün hocalarımızı tebrik ediyorum. Bu başarıların devamının geleceğine inanıyorum. Spora olan desteklerimiz artarak devam edecektir” diye konuştu.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal