Başkan Eşi’nden Vali Eşi’ne veda yemeği

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’nin eşi Pervin Barakazi, Vali İbrahim Taşyapan’ın eşi Nesibe Taşyapan’ın onuruna veda yemeği verdi.

 

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’nin eşi Pervin Barakazi, Valiler Kararnamesi ile Van’a atanan Vali İbrahim Taşyapan’ın eşi Nesibe Taşyapan’ın onuruna veda yemeği verdi.

 

Yemeğe; Bingöl Valisi İbrahim Taşyapan’ın eşi Nesibe Taşyapan, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’nin eşi Pervin Barakazi, Bingöl Cumhuriyet Başsavcısı Celal Aygün’ün eşi Saliha Aygün, Vali Yardımcısı Mutlu Akyol’un eşi Oya Akyol ve Belediye Meclis Üyesi Feyza Başak Koç katıldı.

 

Yemekte bir konuşma yapan Nesibe Taşyapan, Bingöl insanının çok değerli olduğuna vurgu yaparak, “22 aydır Bingöl’deyiz. Bingöl’e alıştım ve burayı çok sevdim. Bingöl’deki birliktelik bizim için çok önemli. Bingöl, Vali beyin görev yaptığı ilk yer. Bu anlamda Bingöl, bizim için çok önemli. Bingöl’ü hiçbir zaman unutmayacağım. Çalışmalarınız da başarılar diliyorum” dedi.

 

Nesibe Taşyapan’ın Bingöl’den ayrılmasından dolayı üzüntülü olduklarını ifade eden Pervin Barakazi, “Nesibe hanımı uğurlamak bizim için çok zor. Kısa bir süre önce hanım efendiyi tanıdım. Bizim siyasi ve bürokratik bir ilişki dışında iyi bir dostluğumuz oldu. Yeni görev yerinizde başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Yapılan konuşmaların ardından Nesibe Taşyapan’ın onuruna verilen veda yemeğinin ardından program sona erdi.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal