Başkan Barakazi, Pazar esnafını ziyaret etti

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Çarşamba pazar esnafını ziyaret etti. Çarşamba Pazarını ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi.

 

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Belediye Başkan Vekili Halim Sugü, Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Alkış, Zabıta Müdürü Mehmet Erdem Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Ali Yıldırım Çarşamba pazarı esnafını ziyaret etti.

 

Esnafı ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Barakazi, alışveriş yapan vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.

 

Çarşamba Pazarı esnafını ziyaret ederek, hayırlı işler dileyen Başkan Barakazi, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Yücel Barakazi, “Gerek bilgilendirme ve istişare toplantılarıyla gerekse esnaf ziyaretlerimizle bütün esnaf kardeşlerimizle bir araya geldik. İlimizin durumunu, belediyemizin yaptıklarını ve yapacaklarını esnaf kardeşlerimizle paylaştık. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Esnafımız bölgemizin yatırımcısıdır. Yaptığımız hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan ilimize hep birlikte katkı sunuyoruz. Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

 

Sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade eden Başkan Barakazi, pazardaki ürünleri de inceledi. Başkan Barakazi, “Hemşehrilerimize karşı pazarcı esnafımızın iyi davranması, temiz ve sağlıklı ürünler satması en büyük arzumuzdur. Bizler pazar yerlerimize büyük önem veriyoruz. Esnafımızın da, hemşehrilerimizin de buralara önem vermesi, buraları temiz tutması, kurallara uyması gerekiyor. Rabbim bütün esnafımıza helal ve bol kazanç versin” diye konuştu.

 

Bingöl’de büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleştiğini belirten Başkan Barakazi, aynı bölgede hizmet eden insanlar olarak, bölgenin gelişmesinde esnafın büyük rol oynadığını söyledi.

 

Esnafın istek, talep ve önerilerini dinleyen Başkan Barakazi, esnafı yapılan hizmetler hakkında bilgilendirdi.

 

Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye, pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini de dile getirdiler. Esnaflar, Başkan Barakazi’ye kendilerini ziyaret etmesi ve Bingöl’e yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti.

 

Pazar tezgahlarını tek tek dolaşan Başkan Barakazi, vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal