Barakazi’den Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Bingöl Gazeteciler Cemiyeti&rsqu

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Bingöl Gazeteciler Cemiyeti’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Bingöl Gazeteciler Cemiyeti’ne nezaket ziyaretinde bulunan Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’yi dernek başkanı Ömer Şanlı ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

 

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Barakazi, gazetecilerin gününü tebrik ederek, gazeteciliğin çağın en dinamik mesleklerinden biri olduğunu dile getirdi.

 

Gazeteciliğin zor şartlar altında yapıldığını belirten Başkan Barakazi, “Basın, yayın kuruluşlarının bugün ulaştığı seviyede hiç şüphesiz en önemli pay, görevini fedakârca yapan basın çalışanlarınındır. Bu vesileyle “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kabul edilen bu günde basın mensubu değerli arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, mutluluk, huzur ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Bingöl Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ömer Şanlı, ziyaretten dolayı Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye teşekkür etti.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal