Barakazi’den esnaf ziyareti

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, çarşı esnafını ziyaret ederek şikâyet ve beklentileri dinledi.

 

Çeşitli programlar ve düzenlediği esnaf ziyaretleriyle halkın arasında yer almaya devam eden Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, esnafları ziyaret ederek hem sohbet etti, hem de talepleri dinledi.

 

Bingöl’de yapılan çalışmalarla büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleştiğini söyleyen Başkan Barakazi, esnafların istek, beklenti ve sorunlarını dinledi, alışveriş yapan halkla da sohbet etti.

 

Bingöl Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar hakkında esnafa bilgi veren Başkan Barakazi, “Belediyemizin yaptığı çalışmaları esnafımızla paylaştık. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Yaptığımız hizmetleri esnaflarımızın, vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve güzel bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan Bingöl’ümüze hep birlikte katkı sunuyoruz. Çalışmalarımız artarak devam edecektir” dedi.

 

Barakazi’nin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar, ziyaretlerin devam etmesi temennisinde bulundu.

 

Talepleri dinleyen Başkan Barakazi, esnafları yapılan hizmetler hakkında bilgilendirmek üzere ziyaretlerine devam edeceğini ifade etti.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal