Barakazi, Muş Valiliği ve Muş Belediyesi’ni ziyaret etti

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Muş Valisi Seddar Yavuz ile Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’yı makamında ziyaret etti.

 

Bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Muş’a giden Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’ya ziyarette bulundu. Bingöl Belediyesi’nin faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Barakazi, çevre vilayetleri ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

 

Başkan Barakazi’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, belediyecilikte istişare yolunun önemli olduğunu belirtti. Muş’ta yapılan çalışmalara değinen Başkan Asya, yatırımlar ve projeler hakkında Başkan Barakazi’yi bilgilendirdi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret karşılıklı temennilerle son buldu.

 

Muş Belediyesi’ni ziyaretinden sonra Muş Valiliği’ne geçen Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Muş Valisi Seddar Yavuz’a nezaket ziyaretinde bulundu. Nezaket ziyaretinde Bingöl Belediye Başkanına, Belediye Başkanı Yardımcısı Orhan Bozgan eşlik etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Seddar Yavuz, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye yapmış oldukları ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Misafirleriyle bir süre sohbet eden Vali Seddar Yavuz aynı zamanda üniversiteden arkadaşı olan Yücel Barakazi’ye ziyaret anısına plaket takdim etti.

 

Yapılan ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Vali Seddar Yavuz ve kamu kurum amirleri ile öğle yemeğinde buluştu. Yemekten sonra Bingöl Belediye Başkanı Barakazi Tatvan Belediyesi’ni ziyaret etmek üzere Muş’tan ayrıldı. Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’da, Tatvan ziyaretinde Başkan Barakazi’ye eşlik etti.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal