Barakazi Coşkun’u tebrik etti

Kalkınma Bakan Yardımcılığı’na atanan Yusuf Coşkun’u tebrik eden Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Coşkun’un Baka

Kalkınma Bakan Yardımcılığı’na atanan Yusuf Coşkun’u tebrik eden Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Coşkun’un Bakan Yardımcılığı göreviyle Bingöl’deki hizmetlerin artarak devam edeceğini dile getirdi.

 

Bingöl 23. Dönem AK Parti Milletvekili ve 26. Dönem Bingöl AK Parti Milletvekili Adayı Avukat Yusuf Coşkun, Kalkınma Bakan Yardımcısı oldu.

 

Coşkun’un tebrik eden Başkan Barakazi, “23. Dönem Bingöl milletvekilliği ve TBMM Kâtip Üyeliği görevlerinin yanı sıra son olarak 26. Dönem milletvekili adayı olan Yusuf Coşkun’un Kalkınma Bakan Yardımcılığı görevine atanması biz Bingöllüler için büyük bir mutluluk vesilesi olmuştur. 64. Hükümette Kalkınma Bakanı olan Sayın Dr. Cevdet Yılmaz’ın ardından Yusuf Coşkun’un da Kalkınma Bakan Yardımcısı olması ilimize çifte mutluluk yaşatmıştır. Bakan Yardımcılığı ile hizmetler artarak devam edecektir. Kalkınma Bakan Yardımcı olarak atanan Sayın Yusuf Coşkun’u tebrik eder, ilimize, ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun, her zaman olduğu gibi Bingöl’e gösterdikleri ilgi, alaka ve teveccüh, Sayın Yusuf Coşkun’un Kalkınma Bakan Yardımcısı olarak atanmasıyla perçinlenmiş ve Bingöl halkını ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu sevinci Bingöllülere yaşatan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na ve Kalkınma Bakanımız Sayın Dr. Cevdet Yılmaz’a çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal