Barakazi, Çapak’a iade-i ziyarette bulundu

Barakazi, Çapak’a iade-i ziyarette bulundu

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü görevine atandıktan sonra kendisine nezaket ziyaretinde bulunan Rektör Prof. Dr. İbrahim Çapak’a iade-i ziyarette bulundu.

 

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi ve eşi Pervin Barakazi, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Çapak’a iade-i ziyarette bulundu. Rektörle çocukluktan beri arkadaş olduğunu belirten Barakazi, birlikte Bingöl’e güzel işler yapma konusunda iddialı olduklarını belirtti.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Bingöl Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. İbrahim Çapak’ı makamında ziyaret eden Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Prof. Dr. Çapak’a görevinde başarılar diledi.

 

Nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini ifade eden Rektör Çapak, “İnşallah Bingöl Belediyesi ve Bingöl Üniversitesi arasında Bingöl’ümüzün menfaatleri doğrultusunda sıkı ilişkilerin kurulmasını sağlayacağız. Başkanımızın tecrübelerinden de istifade ederek bunu gerçekleştirmek istiyoruz. Birlikte özellikle kültürel faaliyetlerde çok güzel işler başarabileceğimizi düşünüyoruz. Sayın Başkanımız ile kıymetli eşlerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Rektör Çapakile geçmişten gelen güzel bir dostlukları olduğunu ifade eden Barakazi ise, “Birbirimizi çok iyi biliyoruz. Birbirimizi iyi bildiğimizden dolayı da birlikte çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyoruz. İbrahim Hocamız Bingöl’e dışarda da olsa katkı sunmuş, değerli bir insan. Birlikte güzel işler yapma konusunda iddialıyız” diye konuştu.

 

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal