AK Parti’den Barakazi’ye ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bingöl İl Başkanı Av. Yılmaz Seven ve il yönetimi, Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Geçtiğimiz haftalarda yapılan kongreyle AK Parti Bingöl İl Başkanlığı’na getirilen Av. Yılmaz Seven ve il yönetimi ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretler kapsamında heyet, Belediye Başkanı Barakazi’yi ziyaret ederek,  Bingöl’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

 

Ziyaretlerinin amacının nezaket ziyareti olduğunu dile getiren Seven, il yönetimi olarak yapacakları çalışmalarla ilgili Başkan Barakazi ile fikir alışverişinde bulunduklarını kaydetti. Kendilerini kabul ettiği için teşekkür eden Seven, il yönetimi olarak Başkan Barakazi’ye çalışmalarında başarılar dilediğini ifade etti.

 

Yeni yönetime çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Barakazi, genç yönetimden oluşan yeni kadrodan beklentilerinin daha fazla olduğunu belirterek, “AK Parti Bingöl İl Başkanlığımız belediyemize nezaket ziyaretinde bulundu. Yeni bir kongreden sonra ilk buluşmamız. Yeni İl Başkanımız Yılmaz Seven ve yönetiminden çok umutluyuz. Bingöl’e güzel hizmetler yapacaklarına inanıyoruz.  Yeni AK Parti yönetiminin hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal