AK Gençlik’ten Başkan Barakazi’ye ziyaret

AK Parti Bingöl Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Çiftçi, yeni yönetimi ile birlikte Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’yi ziyaret etti.

 

AK Parti Bingöl İl Gençlik Kolları’nın 4’üncü olağan kongresi sonrası AK Parti Bingöl Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçilen Nurullah Çiftçi ve beraberindeki heyet Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Çiftçi, İlk ziyaretlerini Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye yaptıklarını belirterek, “Kongre sonrası belediye başkanımıza ziyarette bulunduk. Hem tanışma hem de teşekkür etmek için ziyaret ettik. Geleceğe dönük, gençlerle ilgili yapılacak çalışmalarla ilgili başkanımızın fikirlerinden istifade etmek istiyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Barakazi, “AK Parti Gençlik Kolları belediyemize nezaket ziyaretinde bulundu. Yeni bir kongreden sonra ilk buluşmamız. Yeni Gençlik Kolları Başkanı Nurullah Çiftçi ve ekibinden çok umutluyuz. Bizim geleceğe yönelik kurgu ve beklentilerimiz var ve olacak. Ancak bizler onların bizlere umut kaynağı olacaklarını ve gelecekte güzel işler yapacaklarına inanıyoruz. AK Parti’den seçilen bir belediye başkanı olarak birlikte el ele Bingöl için güzel işer yapmak için kolları sıvayacağız. Bize de, onlara da Allah yardım etsin. Hepinize başarılar diliyorum. Hayırlı olsun. Ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal