43 yıllık sorun çözüldü

1972 yılından beri sorunlarının çözülmediğini ifade eden Yeni Mahalle Bilgin Sokak Karataş (Kêra Siya) sakinlerinden Mehmet Güçten, Bingöl Belediyesi tarafından yapılan altyapı ve üstyapı çalışmaları nedeniyle Başkan Barakazi’ye teşekkür etti.

 

Bir yandan altyapı diğer yandan üstyapı sorunu nedeniyle 1972 yılından beri ihmal edilen Yeni Mahalle Bilgin Sokak Karataş (Kêra Siya) Bingöl Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla yeni çehresine kavuştu. Başkan Barakazi’nin talimatları çerçevesinde çalışmalar yapan ekipler sokağın altyapı ve üstyapı sorununu çözdü.

 

Yılların sorunu çözüldü

Konu hakkında açıklama yapan Yeni Mahalle Bilgin Sokak Karataş (Kêra Siya) sakinlerinden Mehmet Güçten,  Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye teşekkür ederek, “Bingöl Belediyesi tarafından şehrin tümünü kapsayan çalışmaları memnuniyet vericidir. 1972 yılından bu yana mahallemiz ve sokağımız ihmal edilmişti. Kaç yıldır mahallemizde çalışma yapılıyor. Yeni Mahalle Bilgin Sokak Karataş (Kêra Siya) bölgesinde Başkanımız Yücel Barakazi’nin desteği ve talimatları neticesinde altyapı ve üstyapı çalışmaları yapıldı. Bilgin Sokak sakinleri olarak desteğinden ve yardımlarından ötürü Belediye Başkanımız Sayın Yücel Barakazi’ye çok teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu.

 

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal