Başkan Barakazi, Hal esnafını ziyaret etti

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Bingöl Sebze ve Meyve Hali esnafını ziyaret ederek ‘Hayırlı İşler’ temennisinde bulundu. Halde bulunan esnaflarla görüşen Başkan Barakazi, esnafın göstermiş olduğu ilgi nedeniyle teşekkür etti.

 
Bingöl Sebze ve Meyve Hali’ni ziyaret eden Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Sebze ve Meyveciler Komisyonu Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Mahmut Budak, dernek yönetimi ve hal esnafıyla bir araya geldi.
 
Sebze ve meyve komisyonculuğu yapan hal esnafının istek ve önerilerini dinledikten sonra belediye olarak her zaman esnafların yanında olduklarını vurgulayan Başkan Barakazi, sorunların çözümü konusunda ne gerekiyorsa yapılacağını kaydetti.
 
Hal esnafının sıkıntılarını dinleyen Başkan Barakazi, Yeni Bingöl Sebze ve Meyve Hali yeri için yapılacak çalışmalara destek vereceğini söyleyerek, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren gerek vatandaşımız gerekse esnaf kardeşlerimizin her zaman yanında yer aldık. Yeni yapılacak Bingöl Sebze ve Meyve Hali için elimizden gelen desteği sunmaya hazırız” diye konuştu.
 
Esnafa ‘Hayırlı işler’ dileyen Başkan Barakazi, Bingöl Sebze ve Meyve Hali esnafıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal