213 12 18 Zazaki MENÜ
Çocuklardan Başkan’a anlamlı ziyaret 15-04-2014 18:20

Bingöl Polisi tarafından organize edilen ‘Bizim Fidanlarımız Projesi’ kapsamında düzenlenen Ebru Kursu Etkinliği sonrasında çocuklar, yaptığı eserleri kurum idarecilerine hediye ettiler. Çocuklar, Başkan Barakazi’yi ziyaret ederek, ebru sanatı ile yaptığı tabloyu hediye etti.

 

Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Bizim Fidanlarımız Projesi’ kapsamında 150 öğrenciye ebru kursu verildi. Ebru Kursu Etkinliği sonrasında çocukların yaptığı eserler 10 Nisan Polis Günü etkinliğinde Sanat Sokak’ta sergilendi. Sergilenen eserler daha sonra Kamu kurum idarecilerine hediye olarak takdim edildi. Bingöl Emniyet Müdürlüğü’nde çalışan personel ve çocuklar, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’yi ziyaret ederek ebru sanatı ile yaptığı tabloyu hediye ettiler.

 

Ziyarette konuşan Başkan Barakazi, “Çocuklarımızın ve Emniyet çalışanlarımızın bu nazik ziyaretleri beni çok sevindirdi. Çocuklarımız çok güzel eserler yapmışlar. Hediyelerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Bizim fidanlarımız projesi

Bingöl Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Bizim Fidanlarımız Projesi’ kapsamında 150 öğrenciye yönelik ebru kursları düzenlendi. Öğrencilere yönelik olarak kırtasiye yardımı yapıldı. Ayrıca 150 öğrenciye yönelik sinema ve uçurtma şenliği düzenlendi.