KURS KAYITLARI DEVAM EDİYOR

Bingöl Belediyesi tarafından Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle açılan ücretsiz kurslara kayıtlar devam ediyor.

Bingöl Belediyesi tarafından açılan Keman, Ney, Erbane, Bağlama Müzik kursları ve Su Kabağı İşleme kursu kayıtları devam ediyor. Belediyenin düzenleyeceği ücretsiz kurslarda Halk Eğitim Merkezi onaylı eğitim sertifikaları verilecek.

 

Kurslar hakkında bilgi veren Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, “Mesleki kurslarımız yanı sıra Kültürel ve Sanatsal kurslarımıza da aynı şekilde önem veriyoruz. Kültürel ve Sanatsal kurslarımızla şehrimizin yaşam kalitesini artırmaya çalışıyoruz. Müzik kurslarımıza başvuran kursiyerler, yeni enstrümanlar öğrenebilecekler. Su Kabağı İşleme kursundan da el emeğinin farkına varabilecekler. Eğitimin sonunda kursiyerlere Halk Eğitim Merkezi onaylı eğitim sertifikaları verilecek.”

 

Halk Eğitim Merkezi modülüne göre Keman, Erbane, Bağlama kursları 320 saat, Ney kursu için 500 saat, Su Kabağı İşleme kursu 560 saat eğitim verileceği bildirildi.  

 

Müzik kursları için kayıtlar Bingöl Belediyesi Kültür Merkezi Proje Ofisi’nde, Su Kabağı İşleme kursuna kayıtlar ise Bingöl Belediyesi Veysel Gençlik Merkezi’nde yapılabilecek. Kontenjanların sınırlı olduğu kurslar ücretsizdir.Aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak başvuru formunu doldurup Müzik kurslarına online kayıt olabilirsiniz.

https://docs.google.com/forms/d/1wOo5nDA6Ni9D-wXGpgscnt1WKB1nuTgZimp1cjtAFZU/viewform?edit_requested=true

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal