Genç girişimcilere sertifikaları törenle verildi

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası (Bingöl TSO) ve KOSGEB işbirliği ile yapılan Uygulamalı Girişimcilik Kursu sonunda  kursiyerlere sertifikaları törenle verildi.

 

6 Mart Cuma Günü Bingöl TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen “Uygulamalı Girişimcilik” eğitimi sertifika törenine, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Bingöl TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Çalbay, Bingöl Üniversitesi İİBF Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Abdulvahap Baydaş, Oda Yönetim Kurulu Üyeleri Kenan Aybek ve Sait Kolak ve Oda Genel Sekreteri Dr. Hakan Başbozkurt ile kursiyerler katıldı. 

 

Törende açılış konuşması yapan Bingöl TSO Başkanı Çalbay “Girişimcilik için esas olan cesaret, girişimcilik ve bilgi ile ilgili ilk adım olan Uygulamalı Girişimcilik eğitimini başarıyla tamamlayarak sertifikalarınızı almaya hak kazandınız. Bundan sonrası için iş planlarınızı hazırlayarak KOSGEB’in sunduğu desteklerden faydalanabilirsiniz. Bingöl TSO olarak her zaman girişimcilerin yanındayız” dedi.

 

Sertifika töreni onur konuğu olan Bingöl Belediye Başkanı Barakazi ise “Yeni istihdam oluşturmak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak için yola çıkan Girişimci İşadamlarımızı tebrik ediyorum. Belediye Başkanınız olarak sizlere destek verebileceğim konularda çekinmeden gelebilirsiniz” dedi.

 

 Bingöl TSO olarak düzenlenen girişimcilik kursunda 24 girişimci törenle sertifikaları verildikten sonra hatıra fotoğrafı çekilerek tören son buldu.  

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal