Gece Nöbetimizin, Gündüz Görevimizin Başındayız

Geceleri sabaha kadar Bingöllüler  ile birlikte demokrasi nöbeti tutan, sabahları ise sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Bingöl Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ "Gece nöbetimizin, gündüz görevimizin başındayız” dedi.

Darbe girişiminin ardından başlayan demokrasi nöbetlerini sürdüren Bingöl Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ, gündüz belediye çalışmalarını takip ediyor. Tüm ekiplerin görevinin başında olduğunu söyleyen Başkan Taşçı, gece demokrasi nöbetinin, gündüz belediye çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirtti.

Türkiye’nin zorlu bir süreç yaşadığını ifade eden Başkan Barakazi, “Ülkemizin birliğine ve beraberliğine, milli iradeye yönelik hain bir saldırı yaşadık. Saldırının ilk anlarından itibaren 10 günü aşkın süredir nöbetimizin başındayız. Gece sabaha kadar demokrasi nöbetimizi tutuyor, milletimizle birlikte milli iradeye sahip çıkıyoruz. Gündüz ise çalışmalarımızın başına geçiyoruz. Tüm ekiplerimiz çalışmalarını hızlandırmış bir şekilde devam ettiriyor. Biz de alanda bulunarak çalışmaları yakından takip ediyoruz. Gece nöbette, gündüz işimizin başındayız. Normal koşullarda yorucu bir süreç olmasına rağmen İçimizdeki vatan ve hizmet aşkı birleşince bu sürecin bizi daha da güçlendirdiğini hissediyor ne bir yorgunluk ne bir uykusuzluk yaşıyoruz. ” diye konuştu.

Belediye birimlerinin tümüne ‘her zamankinden daha hızlı ve kapsamlı çalışacağız’ talimatı verdiğini belirten Bingöl Belediye Başkanı Yücel BARAKAZİ, “Gün daha çok çalışma günü. Gün herkesin üstüne düşeni fazlasıyla yapma günü. Bu anlamda tüm birimlerimize talimat verdik. Her zamankinden daha çok ve daha kapsamlı bir çalışma dönemi içerisine girdik. Ülkemizin, bölgemizin, ve şehrimizin gelişimini hızlandırmak ve daha güçlü olmak zorundayız. Bingöl Belediyesi olarak biz bu bilinçle hareket ediyoruz. Durmak yok, nöbete devam. Durmak yok, çalışmaya devam, Durmak yok, yola devam dedi.  “Sağcısı solcusu, alevisi sunnisi, sosyal demokratı muhafazakarı toplumumuzun her kesimi 7’den 70’e şuan Türkiye’nin her yerinde demokrasi nöbeti tutuyor. Şunu tüm dünya bir kez daha gördü ki biz bir olursak beraber olursak hiç kimse bizim bileğimizi bükemez başımızı eğemez” şeklinde konuştu.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal