Projeler Hakkında

Bu sayfa; bu şehre gönül vermiş, yenilikçi, üretken ve hizmet odaklı bütün vatandaşlarımızın fikirlerini özgürce sunmasına ve de bu fikir veya projelerini hem Bingöl Belediyesi ile hem de diğer vatandaşlarımızla paylaşmasına imkân sağlayan bir web sayfasıdır.

Bu sayfa ile sosyal ve kültürel etkinliklerden ulaşıma, teknolojik ya da mimari gelişmelerden altyapıya kadar günlük hayatta karşımıza çıkan her türlü konuda hayatımızı kolaylaştıracak, şehrimize maddi veya manevi faydalar sağlayacak, kısacası şehrimizin yararına olacak her türlü görüş, fikir ve projeleri gün yüzüne çıkartıyoruz. Bu site ile ?Ben olsam şöyle yapardım? diye içinizden geçen fikirlerinizi, elinize kâğıt kalem alıp oluşturduğunuz ilginç ve orijinal projeleri hayata geçirme şansı sunuyoruz. Bu sayede belediyemize yol ve yön göstermiş vatandaşlar olarak katılımcı hizmet anlayışına katkı sağlayacağınızı da önemle vurguluyoruz.

Projeleriniz; ister var olan bir hizmeti geliştirmek, daha pratik bir hale getirmek veya daha ucuza mal etmek olsun, ister fark edilememiş günlük sorunlara çözümler olsun isterse de yepyeni bir fikir olsun.

Kazanan şehrimiz olsun, Kazanan Bingöl olsun...

 

© 2016
Bingöl Belediyesi
Sitemizdeki yazı, resim ve
haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz
kaynak gösterilmeden kullanılamaz