BİNGÖL BELEDİYESİ’NE ‘KENTSEL DÖNÜŞÜM’ ÖDÜLÜ

Bingöl Belediyesince Kültür Mahallesi’nde uygulanan 2. Etap kentsel dönüşüm ve gelişim projesi, yerel yönetim ödüllerinde kentsel dönüşüm projesi ödülüne layık görüldü.

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından düzenlenen “Yılın Yerel Yöneticileri Belirleniyor” anketi sonuçlarına göre yılın belediye başkanı seçildi.

Yıl içerisinde sunulan projeler ile yapılan çalışmaların halk tarafından değerlendirildiği ve yerel yönetimler tarafından prestijli bir ödül olarak nitelendirilen Yılın Belediye Başkanları Ödül Töreni, 23 Aralık 2017 tarihinde Kayseri Erciyes’te yapılacak.

Yılın Yerel Yöneticileri–7 ödül töreninde 19 ayrı hizmet kategorisinde ayrı ayrı değerlendirilerek belirlenmiş ödüller büyükşehir, il, ilçe, metropol ilçe ve belde belediye başkanlarına takdim edilecek.

Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Yücel Barakazi, “Görevimiz süresince birçok projeyi hayata geçirdik. Projelerimiz arasında olmadığı halde birçok alanda güzel işlere imza attık. Ekip halinde, istişareye dayalı bir şekilde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Kültür Mahallesi’nde uyguladığımız kentsel dönüşüm projesi dolayısıyla Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin yılın başarılı belediye başkanı ödülüne layık görüldüm. 23 Aralık’ta Kayseri’de ödül töreni yapılacak ve il bazında Bingöl halkı adına orada olacağız. Bu ödül bize moral ve motivasyon katacaktır” dedi.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal