Bingöl Belediyesi’nde SDS sevinci

Bem Bir Sen Bingöl İl Başkanlığı ile Bingöl Belediyesi arasında memur olarak çalışan personel için Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) imzalandı.

 

Belediye memurlarının ekonomik şartlarının iyileştirilmesine yönelik olarak imzalanan Sosyal Denge Sözleşmesi Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi ile Bem Bir Sen Bingöl İl Başkanı Mithat Kaya tarafından imzalandı.

 

İmza töreninde konuşan Belediye Başkanı Yücel Barakazi, niyetlerinin memurlar arasındaki sosyal dengeyi sağlamak olduğunu belirterek, “Biz Belediye olarak memurumuzun alması gereken hakları vermek için sosyal devlet ilkesi çerçevesinde, mali gücümüzün elverdiği ölçüde, çalışan memur personelimize destek vermeye çalışıyoruz. Sözleşmenin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Sendika olarak işveren ve iş gören arasında güzel bir köprü kurduklarını söyleyen Bem Bir Sen Bingöl İl Başkanı Mithat Kaya, “Bem Bir Sen olarak çalışan ile işveren arasında köprü vazifesi görüyoruz. İmzaladığımız sosyal denge sözleşmesi tüm memurlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

 

SDS’yi önemsediklerini belirten Kaya, Sosyal Denge Sözleşmesi’ni imzalayarak personeline ekonomik katkı sağlayan Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye teşekkür etti.

 

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal