BİNGÖL BELEDİYE YAŞAM SPOR'DAN İKİ BÜYÜK BAŞARI!

İKİ BÜYÜK BAŞARI!

Turkcell Büyük Erkekler Kros Ligi 1. Kademe yarışmasında ilk üçe girmeyi başaran Bingöl Belediye Yaşam Spor Kulübü, Devler Ligi’nde ise 4’üncülük elde ederek iki büyük başarıya imza attı.

Bingöl Belediye Yaşam Spor Kulübü başarıdan başarıya koşuyor. 26 Ekim 2016 tarihinde Sivas ilinde düzenlenen Turkcell Büyük Erkekler Kros Ligi 1. Kademe yarışmalarına katılan Bingöl Belediye Yaşam Spor Kulübü, büyük bir başarı göstererek İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Galatasaray Spor kulübünün ardından 3’üncü sırada yer aldı.

Bu başarının ardından Devler Ligi’nde ter döken kulüp, 16 Kasım 2016 tarihinde Adana’da düzenlenen Kros Ligi 2. Kademesi müsabakalarında ise 4’üncülük elde etti.

BAŞKAN BARAKAZİ’Yİ ZİYARET ETTİLER

Bingöl Belediye Yaşam Spor Kulübü Antrenörü Ahmet Demir, beraberinde Atletler Yavuz Ağralı ve Faruk Çoban ile Belediye Başkanı Yücel Barakazi’yi ziyaret etti.

Ziyarette desteklerinden dolayı Başkan Barakazi’ye teşekkür eden Demir, “Kulübümüzü devler liginin yıldızı haline getiren Bingöl Belediye Başkanı Sayın Yücel Barakazi’ye sonsuz teşekkür ediyoruz. Başkanımız, her zaman sporun ve sporcunun yanında yer alarak, bu alana sınırsız katkılar sağlıyor” dedi.

Üst üste elde ettikleri başarılardan dolayı kulüp yönetimi ve sporcuları tebrik eden Barakazi ise, “Bingöl’ümüzü başarıyla temsil eden sporcularımızı ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.  Gençlerimize imkânlar dâhilinde her türlü desteği vereceğiz” dedi.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal