Belediyeden Spora Destek

Bingöl Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Erdal Arıkan ve Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Ekber Alimoğlu, yeni sezon öncesi Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’yi ziyaret etti. Başkan Barakazi, bu sezonda gerek görülen spor malzemesinin temin edileceğini söyledi.

 

Görüşme sırasında Bölgesel Amatör Lig takımı ve Bingöl ilinde futbol ve salon sporları dallarında faaliyet gösterten kulüplere destek sağlanması talebinde bulunuldu. Görüşme sırasında Başkan Barakazi; “Toplum yararına akılcı ve anlaşılabilir talepleri imkânlar ölçüsünde destekleyeceğiz. Bingöl ASKF tarafında gelecek taleplerin gençlerin yararına olacağına inanıyorum elimden gelen ne varsa yapmaya hazırım” dedi

 

Geçen sezon Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu talebi üzerine ihtiyaç duyulan malzemenin alındığını belirten Barakazi, bu sezonda aynı düşünce ile gerek görülen spor malzemesinin temin edileceğini ifade etti.

 

Görüşme sonrası Açıklama yapan Bingöl ASKF Başkanı Ali Ekber Alimoğlu; “Sayın Başkanın yaklaşımından büyük memnuniyet duyduk. Göreve geldiğinden buyana gerek Bölgesel Amatör lig takımlarına, gerekse Bingöl Amatör Spor kulüplerine yönelik her talebimize olumlu yaklaşan ve imkânları ölçüsünde yardımcı olmaya çalışan Sayın Başkanımıza teşekkür ederim. Talep edilen malzeme futbol ve diğer dallarda faaliyet gösteren kulüplere verilecektir. Amaç sporu her alanda geliştirmektir. Ayrıca Sayın Başkanın spor konusunda sık sık bir araya gelerek istişarelerde bulunma tavsiyesini de önemli buluyorum” diye konuştu.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal