Belediye Başkanımız Yücel BARAKAZİ'nin Kurban Bayramı Mesajı;

BARAKAZİ, BARIŞ VE HUZUR DİLEDİ

Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımlayan Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, mübarek bayramın sevgiye, dostluğa, kardeşliğe ve barışa vesile olmasını diledi.

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Bayramların, toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği günler olduğunu ifade eden Barakazi, şunları kaydetti;

“Bütün bu değerleri barındıran dinimizin anlamlı günlerinden biri olan Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı da ifade etmektedir. Bu vesileyle toplumsal birliğimizi daha da güçlü tutmalıyız. Bu anlamlı ve özel günlerde, akraba ve komşularımızın yanı sıra kimsesizlerimizi de ziyaret ederek Kurban Bayramı’nı ruhuna uygun yaşamalıyız. Saygıdeğer hemşerilerimle birlikte bir bayramı daha kutlayacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, Kurban Bayramı’nın insanlığa, İslam âlemine, ülkemize sağlık ve huzur getirmesini diliyor, tüm hemşerilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum”

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal