Başkan Yücel BARAKAZİ, Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınları ile İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Başkan Yücel BARAKAZİ,  Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınları ile İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınları iftarda bir araya geldi. Saray Park’da verilen iftara Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınları ailesi katıldı. İftar yemeğinden önce yemeğe katılanlara yönelik kısa bir konuşma yapan Başkan Yücel Barakazi, katılımlarından dolayı tüm ailelere ayrı ayrı teşekkür etti.

Şehit aileleri,  gazi ve yakınlarının davetli olduğu iftar yemeğine katılım oldukça yüksekti. Yemek öncesi masaları gezen Başkan Barakazi, misafirlerine tek tek hoş geldiniz derken onlarla sohbet edip fotoğraf çektirdi. Katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan Başkan Yücel Barakazi, “Bizleri onurlandırdınız. Allah sizlerden razı olsun. Katılımlarınız bizlere güç verdi. Bugün bizler için son derece önemli olan sizlerle  birlikte iftar yapmak istedik. Programımızda Şehit Aileleri Gazi yakınları ve gazi kardeşlerimiz var. Benim için en önemli iftar programımız.” dedi. Konuşmasının devamında ise terörle mücadelede hayatını kaybeden şehitlerimizi rahmetle anan Başkan Barakazi , İftar yemeğinin ardından Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınları ile bir süre sohbet etti, programa katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

 

Programa Belediye Başkanımız Yücel BARAKAZİ yanı sıra , Vali Yavuz Selim KÖŞGER, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan BAYER, İl Emniyet Müdürü Metin AKAY, kurum müdürleri ile gazi, gazi yakınları ve şehit aileleri katıldı.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal