Başkan Barakazi’nin esnaf ziyaretleri devam ediyor

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, çarşı esnafını ziyaret ederek şikâyet ve beklentileri dinledi.

 

Çeşitli programlar ve düzenlediği esnaf ziyaretleriyle halkın arasında yer almaya devam eden Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Kültür Caddesi’ndeki esnafları ziyaret ederek hem sohbet etti, hem de talepleri dinledi.

 

Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Barakazi, Bingöl’de yapılan çalışmalarla büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleştiğini söyledi. Esnafların istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Barakazi, alışveriş yapan halkla da sohbet etti.

 

Esnafın en merak ettiği konular olan doğalgaz, üstyapı projeleri hakkında bilgi veren Başkan Barakazi, üstyapı yapım işinde eksik kalan yerler için önümüzdeki günlerde ihaleye çıkacaklarını ifade etti.

 

İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Başkan Barakazi, Bingöl Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar hakkında esnafa bilgi verdi.

 

Belediye hizmetlerini samimi bir sohbet havasında esnaflara anlatan Barakazi, “Belediyemizin yaptığı çalışmaları esnafımızla paylaştık. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Yaptığımız hizmetleri esnaflarımızın, vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve güzel bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan Bingöl’ümüze hep birlikte katkı sunuyoruz. Çalışmalarımız artarak devam edecektir” şeklinde konuştu.

 

Barakazi’nin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar ise, “Belediye Başkanımızı dükkânlarımızda görmek bizleri mutlu ediyor. Onunla konuşmak, talep ve sorunları kendisine iletme fırsatı buluyoruz. Başkanımızın hizmetlerinden çok memnunuz. Kendisine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dediler.

 

Talepleri dinleyen Başkan Barakazi, esnafları yapılan hizmetler hakkında bilgilendirmek üzere ziyaretlerine devam edeceğini ifade etti.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal