BAŞKAN BARAKAZİ’DEN TIP BAYRAMI ZİYARETİ

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Bingöl Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutladı.

Başkan Barakazi, klinikleri tek tek dolaşarak hekimlerin ve sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutlayarak günün anısına karanfil verdi. Klinikleri dolaşırken muayene sırasını bekleyen hastalarla sohbet eden Başkan Barakazi, hastalara acil şifalar dileyip karanfil verdi. Hekimler, sağlık çalışanları ve hastalar ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Günün önemine değinen Başkan Barakazi, “Hekimlik bir meslek değildir, görevdir. Bu kutsal görevin yegane amacı, insanların sağlıklı ve mutlu olmalarını sağlamaktır. Bugün yaptığımız ziyarette bizi mutlu kılmak için çabalayan hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza karanfil hediye ederek, onları mutlu etmeye çalıştık. Başta hekimler olmak üzere ve tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum”dedi.


Başkan Barakazi’nin 14 Mart Tıp Bayramı ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başhekim Yardımcısı Uzm.Dr.Ali Tekin, “Bir hekim olarak bu mesleğin zorluklarının farkındayım.  Zorlu bir işimiz var çünkü hayatla uğraşıyoruz. Sayın Başkanımız, hastanemize yapmış olduğu ziyaretinde, bizleri unutmadığı için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bütün sağlık camiasının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.

 

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal