BAŞKAN BARAKAZİ’DEN KADINLARA KARANFİL

Bingöl Belediyesi öncülüğünde Dörtyol Saat Kulesi önünde gerçekleşen organizasyonda Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Bingöl Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.İbrahim Çapak, İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin kadınlara karanfil dağıttı.

Dörtyol Saat Kulesi önünde Başkan Barakazi, Rektör Çapak ve Milli Eğitim Müdürü Engin, yanlarında getirdikleri karanfilleri yoldan geçen kadınlara verdi. Bu jest karşısında oldukça mutlu oldukları gözlenen kadınlar teşekkürlerini iletti.


BAŞKAN BARAKAZİ “KADINLAR BİZİM İÇİN KIYMETLİDİR”

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla kadınlara karanfil dağıtan Başkan Barakazi şöyle konuştu; “Kadınlar bizim için kıymetlidir. Kadın annemiz, kadın kardeşimiz ve kadın eşimizdir. Toplumun en temel unsuru kadınlarımızdır. Mutlu bir toplum için mutlu kadınlar olması gerekir. Bizler de bu vesileyle kadınlarımızın yüzünde bir nebze de olsa tebessüm oluşturabilmek maksadıyla böyle bir jestte bulunduk. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Barakazi vatandaşlarla olan sohbetleri ise dikkat çekti. Vatandaşlarla Zazaca sohbet eden Başkan Barakazi, çocuklarla da yakından ilgilendi.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal