BAŞKAN BARAKAZİ’DEN ESNAFA REFERANDUM ZİYARETİ

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, referandum çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşları ziyaret etmeye devam ediyor.

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, referandum çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında halkı bilgilendirdi.

Belediyenin hizmetlerinden ve projelerinden bahseden Başkan Barakazi, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum için açıklamalarda bulundu.

Başkan Barakazi, “Türkiye, yıllardan beri vesayetlerle boğuştu durdu. Bunun neticesinde Türkiye’nin iç dinamikleri belli tarihlerde siyasal,sosyal ve ekonomik kesintilere uğratıldı. Şimdi bakıyoruz, ülkemizdeki vesayetçi kurumlar iç tehdit unsurlarıyla beraber dış mihraklarla birlik olup, ülkemizi yıkmaya, birliğimizi ve beraberliğimizi yok etmeye çalışıyorlar. 15 Temmuz fetö darbe girişimi, bunun en bariz örneğiydi. Keza bugünlerde yaşadığımız sözde demokrasi havarisi olan AB ülkelerinden Hollanda ve Almanya, ülkemize karşı anti-demokratik tavırlar sergilemekteler. Bunlara en iyi cevabı biz sandıkta Evet diyerek vereceğiz. İnşallah 16 Nisan’dan sonra o günler geride kalacaktır.Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle beraber Güçlü Türkiye’nin adımını atacağız. Bingöl, 16 Nisan’da Evet oylarıyla yeni bir rekor kıracaktır. Buna gönülden inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal