BAŞKAN BARAKAZİ, SEVGİ EVLERİNDEKİ ÇOÇUKLARLA İFTARDA BULUŞTU.

Bingöl  Belediye Başkanı Yücel Barakazi , eşi Pervin Barakazi ile birlikte Bingöl  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarla iftar yemeğinde buluştu.

 

İftar programına Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger , Bingöl Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmet Emin Çakan, İl Müftüsü Mecit Can, İl Emniyet Müdürü Metin AKAY, kurum yöneticileri ve Sevgi Evleri’ndeki çocuklar katıldı. 

Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarla birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren ve ramazanın rahmet,  bereket,  mağfiret, birlikte olmak ve paylaşmak zamanı ve zemini olduğunu belirten Başkan Barakazi, şunları söyledi: "Ramazan birlikte olmak ve sevinçlerimizi de kederlerimizi de  birlikte paylaştığımız çok güzel bir aydır. Bu gün burada olmaktan ve yürekleri pırıl pırıl bu çocuklarla iftar açmaktan çok mutluyum. Bu çocuklarımız için devletin imkanlarının eksik kaldığı her yerde bizler bir abi olarak elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız" dedi. 


İftarı açmakta en mutlu olduğum günlerden biri de sizlerle birlikte açtığımız iftardır. Bu iftarın zevkine doyum olmaz. Rabbim birlikteliğimizi arttırsın, gayretimiz arttırsın ve bizleri bayramına eriştirsin inşallah” dedi. İftar programı misafirlerin ve yurtta kalan çocukların çaylı sohbetiyle son buldu. 

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal