BARAKAZİ’DEN YURT AY-DER’E ZİYARET

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Bingöl Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Derneği’ni ziyaret etti.

Belediye Başkanı Yücel Barakazi’nin gerçekleştirdiği ve dernek merkezinde gerçekleşen ziyarette Yurt Ay-Der Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Küçüköner ve dernek yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Ziyaret esnasında derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler veren Yurt Ay-Der Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Küçüköner, yıl içerisinde düzenledikleri faaliyetler kapsamında, yetiştirme yurdunda yaşayan çocuklarla bir araya geldiklerini, imkânları ölçüsünde ildeki sorunlar ve çözüm yolları konusunda çalışmalar yaptıklarını söyledi.

 Gerek yurttaki çocukların gerekse yurttan ayrılanların sorunlarına çözüm üretmek için dernek olarak ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini anlatan Küçüköner, bugüne kadar kendilerine vermiş oldukları destekten ötürü Belediye Başkanı Yücel Barakazi’ye teşekkür etti.

Belediye Başkanı Barakazi de, derneğin faaliyetlerini yakından takip ettiğini, yaptıkları çalışmaların takdire şayan olduğunu, bundan sonra da bu anlamlı çalışmalarda derneğin yanında olacaklarını dile getirerek başarılarının devamını diledi.

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal