Barakazi, “Yaşam sürdüğü sürece sorunlar bitmez”

Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi’nde düzenlenen programda konuşan Belediye Başkanı Yücel Barakazi, “Yaşam sürdüğü sürece sorunlar bitmez. Bütün sorunları çözeceğiz, hiçbir sorun kalmayacak iddiasında değiliz. Ancak elimizden geldikçe hep beraber bu şehri daha iyi noktalara getirmek için çaba göstereceğiz” dedi.

 

 Bingöl Valiliği önceliğinde başlatılan ‘Mahalle Buluşmaları’ toplantılarının beşincisi, Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

 

Toplantıya, Vali Yavuz Selim Köşger, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Vali Yardımcıları Cevat Gün, Muhammet Fuat Türkman ve Numan Tahir Şimşek, İl Emniyet Müdürü Süleyman Pamuk, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Bayer, kurum müdürleri ve mahalle sakinleri katıldı.

 

Toplantıda mahalle hakkında bilgi veren Muhtarı Hakkı Bucuka, “Bizlerle mahallelerimizde buluşarak, bizlerin sorunlarını dinlemek için başlattığınız bu buluşmalardan dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz. Sayın Valim, Sayın Belediye Başkanım, Sayın Müdürlerim sizleri mahallemizde ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

 

BARAKAZİ: “YAŞAM SÜRDÜĞÜ SÜRECE SORUNLAR BİTMEZ”

Programda konuşan Belediye Başkanı Barakazi: “Sadece belediye olarak değil, devletin bütün imkânları ile birlikte sizlerle buluşmak için bir süreç başlatıldı. Böylece birçok sorunu yerinde dinleme şansına sahip oluyoruz. Bu büyük bir nimettir. Yaşam sürdüğü sürece sorunlar bitmez. Bütün sorunları çözeceğiz, hiçbir sorun kalmayacak iddiasında değiliz. Ancak elimizden geldikçe hep beraber bu şehri daha iyi noktalara getirmek için çaba göstereceğiz. Ben bir kez daha buraya gelen, ilgi gösteren mahalleliye, devleti burada temsil eden arkadaşlara ve Sayın Valimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

VALİ KÖŞGER: “BİNGÖL’ÜN EN MÜTENASİP MAHALLELERİNDEN”

Mahalle sakinlerinin sorunlarını tek tek dinleyen Vali Köşger ise, şunları söyledi: “Recep Tayyip Erdoğan Mahalle Muhtarımız başta olmak üzere, mahalle halkımıza bizler bu Cumartesi gününde, böyle güzel bir şekilde misafir ettikleri için teşekkür ediyorum. Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi, Bingöl’ün en mütenasip mahallelerinden biri mahalle sakinlerimizin isteklerine baktığımızda, mahallemizin altyapısını çözmüş olan bir mahalle olduğunu anlıyoruz. Çünkü isteklerin tamamına yakını mahallenin daha güzelleşmesine yönelik üstyapıya dayanan istekler. Bir kere daha bizleri böyle hüsnü kabulle misafir ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum.”

 

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal