BARAKAZİ VE DEĞİŞMAN’DAN EV ZİYARETLERİ

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’nin eşi Pervin Barakazi ile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Bingöl Temsilcisi Gülsüm Değişman, ev ziyaretleri gerçekleştirerek sorun ve talepleri dinledi.

Kültür Mahallesi ve Yeşilyurt mahallelerinde ikamet eden Tekin, Mat ve Canlı ailelerini ziyaret eden Barakazi ve Değişman, aileler tarafından sıcak ilgiyle karşılandı. Aile fertleriyle yakından ilgilenerek talep ve sıkıntılarını dinleyen Barakazi, çeşitli hediyeler dağıttı.

Çocukların okul ihtiyaçlarına ilişkin talepleri not eden Barakazi, yakın zamanda eksikliklerin giderilmesi noktasında yardımcı olacağını ifade etti.

Barakazi, ev ziyaretleri sonrası yaptığı açıklamada, ailelerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Belirli periyotlarda aileleri ziyaret ederek, talep ve sıkıntılarını dinlediklerini kaydeden Barakazi, şunları söyledi: “Kısa süre önce ilimizde oluşumunu tamamlayan Kadın ve Demokrasi Derneği’nin İl Temsilcisi Gülsüm Değişman hanım efendiyle ev ziyaretleri gerçekleştirdik. Gittiğimiz her evde güler yüz ve sıcak yüreklerle karşılandık. Sofralarıyla birlikte, dertlerine de ortak olduk. Maddi ve manevi desteğe ihtiyaç duyan ailelerimizin taleplerini dinledik. Çocukların eğitim harcamalarını karşılamada zorlanan ailelerimizin beklentilerini not ettik. Bu çocuklarımıza yönelik kısa süre içerisinde gerekli desteği sağlayacağız. Meskeni mekanla beraber bizlere gönül kapılarını açan, güler yüz ve sıcak sohbetlerinden dolayı tüm ailelerimize teşekkür ediyorum.”

Anket

Web sitemizi beğendiniz mi?

Evet
Hayır
Normal