Barakazi; “Birliğimizi Asla Bozamayacaklar!”

Terör saldırısının ardından sert açıklamalarda bulunan Başkan Barakazi; “Ülkemizin içinde bulunduğu bu süreçte daha fazla kan akıtma derdinde olan terör örgütleri iyi bilmeli ki, patlattıkları bombalar birliğimizi bozamayacaklardır.

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, 6 polisin şehit olduğu, 3 polisin de yaralandığı hain terör saldırısı sonrası açıklama yaptı.

Bingöl merkeze 10 kilometre mesafedeki çevre yolunda, Havalimanındaki nöbet değişiminden dönen çevik kuvvet ekiplerini taşıyan servis aracına yönelik park halindeki bir araçtaki bombanın infilak ettirilmesi suretiyle gerçekleştirilen menfur saldırıyı “terör, çirkin yüzünü bir kez daha göstermiştir” sözüyle nitelendiren Barakazi; “Darbe teşebbüsü nedeniyle çalkantılı bir sürecin yaşandığı bugünlerde, yaşananları fırsata çevirmek ve daha fazla kan akıtmak için kollarını sıvazlayan terör örgütü, bir kez daha hedef olarak Bingöl’ü seçmiştir. Bombalı araçla polisimizin canına, milletimizin huzuruna ve birliğimize kast eden hainler, destek bulamadıkları ilimizi cezalandırmak istemektedir. Fakat bilmeliler ki, patlattıkları bombalar bu milletin birliğini bozamayacak! Bu hain terör eylemini gerçekleştirenleri lanetliyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, milletimize başsağlığı diliyorum” dedi

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal